В Чорноморську відкрилася еко-виставка «Друге життя речей»

333.jpg

23 квітня у приміщенні виконавчого комітету Чорноморської міської ради, в рамках заходів, присвячених Всеукраїнській акції «День довкілля», відкрилася незвичайна еко-виставка «Друге життя речей». Вихідним матеріалом для експонатів стали речі, які  вже непридатні в побуті – монети, пластинки та диски, взуття, пляшки, книги, старі газети, лотки від яєць, старі джинси, сковороди, гітари та багато інших речей.

Учні, батьки  та вихователі шкільних та позашкільних заходів міста, з великим натхненням віднеслись до пропозиції прийняти участь у виставці та здивували різноманіттям ідей та технік виконання. Доводиться тільки дивуватися – які шедеври можна зробити з непридатного матеріалу.

Головною метою такої виставки – є виховання бережливості та екологічність у ставленні до природи та суспільства. Ця ідея реалізується вже в багатьох країнах світу, де ведуть боротьбу за екологічність, порятунок природи та людства. Адже кількість сміття, яке щодня опиняється на звалищі – шалена, і вона зростає так швидко, що науковці давно говорять про цю проблему звідусіль.

Після закінчення карантинних обмежень, пов’язаних із захворюваністю на COVID-19, планується розмістити виставку в одному з парків міста, щоб мешканці міста змогли подивитись на вироби та узнати як подарувати «друге життя» старим речам.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань