Виставка-міжнародний проєкт "Faces of us"

208022004_315331666867059_3535981679727575979_n.jpg

17 липня о 17.00 год. у виставковій залі  Музею образотворчих мистецтв ім.О.Білого стартує виставка-міжнародний проєкт "Faces of us", в якій беруть участь відразу 5 країн: України , Німеччина , Алжир , Пакистан , Індія .

Ця виставка закликає відповісти глядача на просте запитання: «Наскільки ми, жителі землі, різні? А, якщо немає, то, що ж нас усіх об'єднує? ». Виставка - це підсумок великого проекту, який створювався 1,5 року. Це плід виконаної роботи команди художників, які об'єдналися, щоб показати свій погляд і відповідь на це питання. Фотохудожник з Індії Anjan Ghosh, багаторазовий призер престижних фото- конкурсів, учасник міжнародних виставок, в тому числі персональних, та  відомий у світових галереях.

Thyra Holst, художник з Німеччини, яка є куратором і спонсором цієї виставки. Ви побачите її приголомшливе digital art, створене в тандемі з Anjan Ghosh.

Omar Benvounes, художник з Алжиру, який працює в цікавій техніці, який створив для цього проєкту портрети мистецтвом каліграфії.

 Khawar Salem, художник-дизайнер одягу з Пакистану, який створив на тканини цікаві творчі роботи.

І, Helen Panasiuk, український художник, яка покаже живопис на полотні, портрети людей з різних епох і країн.

Ця виставка міжкультурний діалог і заклик об'єднати зусилля в боротьбі з ненавистю та расизму, а це глобальна проблема сучасного суспільства. Вона закликає змести кордону і стати більш терпимими один до одного. І звичайно, вона показує наскільки ми, люди Землі, однакові в своєму поданні про щастя.

Приходьте 17 липня о 17.00 годині на відкриття виставки «Faces of us" у виставковий зал проспект Миру 30, Чорноморськ.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань