IV міський педагогічний коворкінг

аудиторія.JPG

Сьогодні, 10 січня 2020 року на базі Чорноморської школи № 2 відбувся четвертий міський міжгалузевий педагогічний коворкінг. На розгляд експертів коворкінгу було надано 27 методичних розробок вихователів і вчителів закладів освіти міста. Після проведення експертизи на презентаційний етап коворкінгу запрошено 7 спікерів:

- Адаменка Олега Олександровича, методиста міського методичного кабінету,
- Гулу Вікторію Олександрівну, вчителя географії ЗОШ № 4,
- Мазур Наталію Петрівну, вчителя початкових класів ЗОШ № 4,
- Склярову Вікторію Валеріївну, музичного керівника ДНЗ № 12 “Снігуронька”,
- Попову Ірину Михайлівну, вчителя математики Чорноморської гімназії № 1,
- Шинкаренко Тетяну Анатоліївну, вчителя української мови ЗОШ № 4,
- Яблонську Вікторію Володимирівну і Осколкову Світлану Анатоліївну, вчителів початкових класів ЗОШ № 2.

Гостями коворкінгу було запрошено представників від закладів дошкільної освіти, шкіл: керівників, вихователів, методистів, вчителів молодших класів, вчителів різних предметів старшої школи.

За правилами коворкінгу всі спікери провели 1-хвилинну презентацію теми власного досвіду з метою зацікавити аудиторію. Потім проведено таємне голосування і, за результатами голосування, 4 педагога отримали можливість презентувати свій досвід аудиторії вже більш докладно.

Гості коворкінгу обрали теми: “Міжпредметна інтеграція під час освітнього процесу у початковій школі”, “Створення та використання інтерактивного відео на уроках і не тільки”, “Педагогіка партнерства. Суб’єктивність учня- читача на уроках української літератури”, “Мнемотехнічні прийоми на уроках математики і не тільки”.

Всі виступи були лаконічними, але цікавими та корисними для всіх слухачів. Аудиторія активно виконувала завдання спікерів: читали вірші, розв’язували цікаві завдання, конспектували  тощо.

Після завершення всіх презентацій відбувся фідбек — зворотній зв’язок: слухачі дякували за нові ідей, які надихають на подальшу творчу працю.

Дякуємо всім, хто поділився власним досвідом, хто прийшов з метою подальшого професійного зростання, хто просто любить свою роботу.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань