Старт ЗНО-2020

ЗНО 2020 біля входу.jpg

25 червня 2020 року в місті, як і по всій Україні, стартувало зовнішнє незалежне оцінювання – 2020, розпочалося воно тестуванням з математики.
За інформацією територіального відділення Держпродспоживслужби в Чорноморську після проведення моніторингу дотримання протиепідемічних заходів на 4 пунктах тестування отримано позитивні заключення щодо їх готовності та дозволу проведення тестування.

Тестування з математики проходило на базі двох пунктів (ЗОШ №2 і ЗОШ №7). Тестування з цього предмету в місті складало 414 осіб, що становить 84,5% від попередньої реєстрації (490 осіб).
Зменшення кількості учасників обумовлено дією Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019-2020 навчального року».

 На пунктах проведення тестування з математики створено безпечні умови для учасників тестування та виконано протиепідемічні рекомендації, затверджені постановою Головного санітарного лікаря України № 24 від 21.05.2020 року.
Всі учасники тестування з математики були допущені до складання тесту, після проведення термометрії, дезінфекції рук.

Тестування відбувалося за загальним Регламентом, встановленим Українським центром оцінювання якості освіти протягом 180 хвилин.

Для організації і проведення тестування було залучено 82 педагогічних працівники, 4 медичних сестри. На пунктах тестування чергували працівники міського відділу національної поліції України.

Ми вдячні відповідальним особам за пункти незалежного тестування – Сухих О.В. (ЗОШ №2), Усатовій Л.І.(ЗОШ № 7) і всім, хто забезпечив успішне проведення першого зовнішнього незалежного оцінювання в місті Чорноморську.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань