В місті Чорноморськ зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури

відкриття контнйнеру.jpg

30 червня 2020 року в місті Чорноморськ, як і по всій Україні, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури. Це найбільш масовий тест - для вступу у будь який вищий навчальний закладі необхідно сертифікат з результатом ЗНО саме з української мови та літератури.

Тестування  в місті Чорноморську проходило на базі 4-х пунктів (ЗОШ №2, ЗОШ №4, ЗОШ №6 і ЗОШ №7). На проходження ЗНО з української мови та літератури було зареєстровано 975 осіб,  них не з’явилося - 227 що становить 77% від попередньої реєстрації.
Зменшення кількості учасників обумовлено дією Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019-2020 навчального року».

На жаль, тестові завдання прибули до пунктів тестування із значним запізненням: замість 7.00, практично, об 11.00. Через цей казус нервували відповідальні за пункти тестування, вчителі, які залучені до проведення ЗНО і, звісно, абітурієнти та їх батьки.        Відразу після отримання пакетів із завданнями, організатори проведення тестування чітко, з максимальною швидкістю і з виконанням умов Регламенту проведення ЗНО організували підготовку аудиторій і забезпечили пропуск учасників до пунктів тестування.

На пунктах ЗНО створено безпечні умови для учасників тестування та виконано протиепідемічні рекомендації, затверджені постановою Головного санітарного лікаря України № 24 від 21.05.2020 року.
Всі учасники  були допущені до складання тесту, після проведення термометрії, дезінфекції рук.

Тестування відбувалося за загальним Регламентом, встановленим Українським центром оцінювання якості освіти протягом 180 хвилин.

Для організації і проведення тестування було залучено 160 педагогічних працівників, 8 медичних сестер. На пунктах тестування чергували працівники міського відділу національної поліції України.

Ми вдячні відповідальним особам за пункти незалежного тестування – Сухих О.В. (ЗОШ №2), Шинкаренко Т.А. (ЗОШ № 4), Вовк А.Б. (ЗОШ № 6), Усатовій Л.І.(ЗОШ № 7), уповноваженим особам Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти: Оніщук С.В., Тулбі Т.І., Яроменко В.І., Карайван Н.І.  і всім, хто забезпечив успішне проведення  зовнішнього незалежного оцінювання в місті Чорноморську, незважаючи на екстремальні умови. Зауважень щодо порушення Регламенту проведення ЗНО та апеляцій не було.

Ми дякуємо учасникам ЗНО за розуміння і сподіваємося, що хвилювання не вплине на результати.

Наступне тестування з англійської мови відбудеться 07 червня 2020 року.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань