ЗНО з англійської мови

ЗНО англ.мова.jpg

07 липня 2020 року один з найбільш екстремальних днів за літо – температура 32 градуси, відчувається як 35, в аудиторіях трохи душно. Всі, хто має відношення до проведення ЗНО з англійської мови хвилюються з ранку – чи витримають діти, чи вчасно доставлять пакети, чи не підведе техніка під час аудіювання.

Це теж масовий тест - тестування проходило на базі 4-х пунктів (ЗОШ №2, ЗОШ №4, ЗОШ №6 і ЗОШ №7). На проходження ЗНО з англійської мови було зареєстровано 1005 осіб, з них взяло участь у тестуванні – 847 абітурієнтів (84%). Зменшення кількості учасників обумовлено дією Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019-2020 навчального року».

На всіх пунктах ЗНО в місті Чорноморськ було створено безпечні умови для учасників тестування та виконано протиепідемічні рекомендації, затверджені постановою Головного санітарного лікаря України № 24 від 21.05.2020 року, з виконанням умов Регламенту проведення ЗНО організовано підготовку аудиторій і забезпечено пропуск учасників до пунктів тестування.

Тестування відбувалося за загальним Регламентом, встановленим Українським центром оцінювання якості освіти протягом 180 хвилин.

Під час тестування проводилася технологічна перерва і перевірка представниками національної поліції за присутністю уповноважених осіб ОРЦОЯО наявності у абітурієнтів заборонених технічних засобів - порушень не виявлено.

Для організації і проведення тестування було залучено 165 педагогічних працівників, 8 медичних сестер. На пунктах тестування чергували працівники міського відділу національної поліції України.

Тестування завершено вчасно, апеляцій не було.

Ми вдячні, в черговий раз, відповідальним особам за пункти незалежного тестування – Сухих О.В. (ЗОШ №2), Шинкаренко Т.А. (ЗОШ № 4), Вовк А.Б. (ЗОШ № 6), Усатовій Л.І.(ЗОШ № 7), уповноваженим особам Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти: Тулбі Т.І., Яроменко В.І, Шеремет С.І., Тертичній Ю.О. і всім, хто забезпечив успішне проведення  зовнішнього незалежного оцінювання в місті Чорноморську, незважаючи на екстремальні температурні умови.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань