ЗНО з історії України 09.07.2020 року

доставка контейнера.jpg

09 липня 2020 року в місті Чорноморськ, як і по всій Україні, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з історії України. Тестування  в місті Чорноморську проходило на базі 2-х пунктів: ЗОШ №4, ЗОШ № 6. На проходження ЗНО з історії в місті Чорноморськ було зареєстровано 477 осіб,  них прибуло на пункти тестування - 318 що становить 66,7% від попередньої реєстрації. Зменшення кількості учасників обумовлено дією Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019-2020 навчального року».

Тестові завдання прибули до пунктів тестування вчасно.  Організатори проведення тестування чітко, з максимальною швидкістю і з виконанням умов Регламенту проведення ЗНО організували підготовку аудиторій і забезпечили пропуск учасників до пунктів тестування і максимально комфортні умови для складання тестів.

На пунктах ЗНО створено безпечні умови для учасників тестування та виконано протиепідемічні рекомендації, затверджені постановою Головного санітарного лікаря України № 24 від 21.05.2020 року.
Всі учасники  були допущені до складання тесту, після проведення термометрії, дезінфекції рук.

Тестування відбувалося за загальним Регламентом, встановленим Українським центром оцінювання якості освіти протягом 150 хвилин.

Для організації і проведення тестування сьогодні було залучено 78 педагогічних працівників, 4 медичних сестри. На пунктах тестування чергували працівники міського відділу національної поліції України.

За розпорядженням ОРЦОЯО проведено технологічну перерву і перевірку абітурієнтів на наявність заборонених технічних засобів. Порушень не виявлено.

Ми вдячні відповідальним особам за пункти незалежного тестування – Шинкаренко Т.А., Станкевич Н.О. (ЗОШ № 4), Вовк А.Б., Івановій С.В. (ЗОШ № 6),  уповноваженим особам Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти: Іовчеву С.І., Кукшиновій О.О.  і всім, хто забезпечив успішне проведення  зовнішнього незалежного оцінювання з історії України в місті Чорноморську. Зауважень щодо порушення Регламенту проведення ЗНО та апеляцій не було.

Наступне тестування з географії відбудеться 15 липня 2020 року в пункті тестування на базі ЗОШ № 7.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування на сайті УЦОЯО до 29 липня 2020 року.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань