Професійні свята педагогів наближаються

h_ua_den_uchitela_ua.jpg

Наближаються професійні свята педагогічних працівників. Відділ освіти Чорноморської міської ради повідомляє, що на подвір’ї міського методичного кабінету і ЦЕНТУМ (проспект Миру, 24-а) заплановано проведення професійних свят:

  • 23.09.2020 об 11.00 — День позашкілля “Країна творчості”.

В Чорноморську працюють 6 закладів позашкільної освіти, в них - 114 педагогічних працівників, 2278 вихованців. Офіційним роком народження позашкільної освіти вважається 1918 рік. Рік, коли український педагог, літературознавець та громадський діяч Русова Софія Федорівна очолила Департамент дошкільної та позашкільної освіти в уряді молодої української держави. Позашкільна освіта визнавалася нею не менш значущою ланкою у вихованні та формуванні молодої особистості на рівні зі шкільною.

  • 25.09.2020 об 11.30 — День Дошкілля “Країна дитинства”.

В Чорноморську 12 закладів дошкільної освіти, в них працює 310 педагогів, 375 технічних працівників, яким довірено виховання 2615 дітей. Дошкільна освіта займає вагоме місце в системі безперервної освіти і є її невід’ємною, першою й унікальною ланкою, головна мета якої – створення умов для  творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей молодшого віку (від 3 до 6 років)

  • 01.10.2020 — День працівників освіти “День Учителя”.

В Чорноморську сьогодні є 10 закладів загальної середньої освіти і Чорноморський навчально-виховний комплекс: спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу”.

В школах міста відкрито 336 класів, в яких здобувають освіту майже 9000 учнів і працюють 579 вчителів.

У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за освітній процес  і виховання молодого покоління українців, а отже — за те, яким буде майбутнє нашої держави.

Освітяни Чорноморська заслуговують поваги мешканців нашої громади за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Свята пройдуть із дотриманням протиепідемічних заходів.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань