День позашкілля

DSC_0182.JPG

23.09.2020 на території центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулося міське свято - День позашкілля “Країна творчості”. В Чорноморську працюють 6 закладів позашкільної освіти, заняття в яких відвідують 2278 вихованців, яких навчають- 114 педагогічних працівників.

Кожний заклад позашкільної освіти має свій напрям роботи, власні  досягнення,  вихованців, якими пишається місто.

На святі були присутні гості:

- Лубковський Ігор Анатолійович, заступник міського голови.

- Кушніренко Наталія Вікторівна, керуюча справами виконкому

- Довгий Віталій Володимирович, працівник позашкілля м.Одеса Заслужений працівник освіти,

Депутати Чорноморської міської ради :

Дудніков Михайло Юрійович, Бузько Юрій Іванович, Демченко Оксана Юріївна.

Під час свята кожний заклад презентував власні надбання.

Будинок творчості пишається випускниками, які стали відомими не лише в нашому місті, але і далеко за його межами. Це заслужений художник України,головний художник міста, голова правління Одеської обласної організації Національної спілки художників України, завідуючий кафедрою образотворчого мистецтва Професор архітектурно-художнього інституту ОДАБА- А.О. Горбенко; талановита сучасна художниця, відома вже у світі О.М.Мась; заслужений артист естрадного мистецтва України, Голова Спілки працівників культури, викладач Чорноморської школи мистецтв ім. Л М. Нагаєва – Максим Скоблінський, директор міської дитячої школи мистецтв – О.І. Караванський; естрадний оперний співак, композитор, лауреат  численних міжнародних конкурсів виконавець класичної музики, романсів – Євгеній Южин(Сільченко) колишня заввідділом культури міськвиконкому М.Г.Кедік та теперішній начальник відділу культури міста – Ю.А. Крістанова.

Людмила Іллівна Дороніна – ветеран Праці, Відмінник освіти, засновник Іллічівського Будинку піонерів, який очолювала 9 років 55 років свого життя присвятила дітям. Теплі слова вдячності Людмилі Іллівні висловили колеги, друзі, учні, учні учнів. Це було дуже зворушливо.

Сильні, красиві та розумні педагоги-тренери працюють в Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі та поповнюють скарбницю визначних здобутків на чолі з директором Оксаною Юріївною Демченко - генератором сприятливого мікроклімату. Сьогодні акцент на досягненнях найвищого рівня - відділення волейболу і легкої атлетики.

Центр науково-технічної творчості - осередок технічної творчості, де у кожної дитини є можливість поринути у світ науки, техніки і мистецтва, винахідництва. В Центрі науково-технічної творчості  - 32 гуртки, 320 вихованців.

2 жовтня 2020р. Центру науково-технічної творчості виповниться 50 років, 30 останнніх років ЦНТТУМ незмінно очолює  Генрієтта Максимівна Байн. Генрієтта Максимівна подарувала вірші кожному керівнику гуртка, який отримував відзнаку.

Учасники свята відкрили для себе нову майбутню зірку — Яромира Фундукяна, який талановито продекламував “Стих про стих” в дуеті з мамою, керівником гуртка Оксаною Леонідівною Стеценко, виконав пісню “Молитва”.

Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді — це Школа любові до природи, праці і краси, місце, де діти мають змогу спілкуватися, спостерігати, проводити наукові досліди, доглядати за живими експонатами та релаксувати  після розумових та фізичних навантажень. В ЦЕНТУМ - 33 гуртка, а це 413 вихованців.

Екологи провели веселу екологічну вікторину і танцювальний флешмоб за участю всіх присутніх

Дитячо юнацька спортивна школа з шахів і шашок займає невелике приміщення, але це не заважає бути авторитетом у світі шахів області, країни і, навіть, світу. Директор школи Білий Вадимо Борисович виступає рушійною силою, яка сприяє розвитку й популяризації інтелектуального спорту та виховує призерів обласних і всеукраїнських змагань. Лише за минулий навчальний рік ДЮСШ ШШ підготувала 8 призерів чемпіонатів України і 

- Штембуляк Євгеній - чемпіон світу серед юніорів; чемпіон України серед чоловіків;

- Гризлова Софія - 3-місце чемпіонату Європи серед юніорок; чемпіонка України дворазова в командному заліку у 2019 р.; у 2020 в особистому заліку.

- Горошков Максим - чемпіон України дворазовий в командному заліку 2019

- Мац Діана - чемпіонка України 2019 р. в особистому заліку.

До родини позашкілля був прийнятий директор Дитячого стадіону “Шкільний”. Символічну управлінську булаву отримав Каплун Олександр Михайлович з побажаннями успіху на новій посаді.

25 педагогів закладів позашкільної освіти отримали грамоти і подяки різного рівня, квіти і гарний настрій.

Свято прикрасили музичні композиції творчих колективів Будинку дитячої та юнацької творчості.

Вітаємо всіх причетних до закладів позашкільної освіти міста з Днем позашкілля!

Нехай іскорка душі, яку Ви запалюєте в серцях вихованців, розгоряється величезним полум’ям, що спалює всі перешкоди на шляху до перемоги!

Свято пройшло із дотриманням протиепідемічних заходів.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань