Зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»

5f9fd027f1649860077697.jpg

Номінація «Обслуговуюча праця»

День перший

Сьогодні, 16 листопада 2020 року о 09.00 годині розпочався зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021». За рішенням департаменту освіти і науки Одеської обласної адміністрації було визначено 19 зон проведення першого туру Конкурсу для номінацій «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література». Місто Чорноморськ було обрано для проведення зональних змагань вчителів обслуговуючої праці, які зареєструвалися на участь у конкурсі  з міста Чорноморськ, Біляївського району та Визирської ОТГ.

Перший день Конкурсу розпочався on line відкриттям  на платформі Zoom. Від оргкомітету Конкурсу всіх учасниць та експертів привітала завідувачка ММК Л.Г.Адаменко, завідувачка ММК. Вона представила всіх учасниць і експертів, нагадала, які випробування заплановані на зональному етапі і провела жеребкування на порядок проведення майстер-класів учасницями на другий день.

Голова журі Адаменко О.О., методист ММК  освітньої галузі «Технології» пояснив, як відбудеться випробування «Тестування».

На 30 тестових завдань на платформі гугл форми учасниці відповідали рівно 30 хвилин. Результати тестування оприлюднені на сайті міського методичного кабінету metodsvit.info на сторінці «Професійні конкурси».

Таким чином, перший день зональних змагань у місті Чорноморськ відбувся. Настрій у всіх учасників позитивний, всі налаштовані отримати новий досвід, обмінятися ідеями, всі прагнуть до професійного зростання.

Ми розуміємо, що кількість учасниць невелика (всього 3), але враховуємо, що участь у конкурсі виключно за власним бажанням вчителів і що кілька учасниць, нажаль, не змогли взяти участь у Конкурсі за станом здоров’я.

Бажаємо всім учасницям конкурсу здоров’я, гарного настрою, професійного зростання та задоволення від спілкування.

Оргкомітет зонального змагання.

м.Чорноморськ              16.11.2020

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань