Попередження та протидія булінгу (цькуванню) у закладах освіти

e95f08e2821df9a9797dcc5334c6eff1.jpeg

16 грудня 2020 року міський методичний кабінет відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області організував онлайн-зустріч педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста Чорноморськ з метою обговорити важливу тему  «Комплексний підхід до попередження та протидії булінгу (цькуванню) у закладах освіти».

На зустріч було запрошено Галину Марінову, інспектора ювенальної превенції Чорноморського відділення поліції. Основною метою заходу був взаємний  обмін інформацією і пошук вирішення проблем шляхом співпраці у сфері профілактики негативного явища такого, як булінг.

До уваги педагогів була представлена презентація у якій було висвітлено ряд питань: нормативні документи щодо булінгу, актуальна інформація щодо протидії та попередження булінгу (цькуванню) та будь-яких проявів насильства серед стейкхолдерів освітнього процесу. Також педагоги підвищили компетентність з організації роботи партнерської взаємодії з батьками з даної теми.

Учасникам зустрічі Галина Михайлівна запропонувала алгоритм дій у разі виявлення правопорушення, нагадала телефони гарячих ліній на які можна звернутись за допомогою. «Важливо пам’ятати, що постраджала особа чи її представник, а також інші учасники освітнього процесу можуть звертатися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України та служб у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування)» зазначила Галина Марінова. Наприкінці зустрічі педагоги отримали відповіді на питання щодо булінгу.

За відгуками педагогів під час зустрічі була отримана актуальна і корисна інформація, яка буде надалі використана в роботі педагогів закладів дошкільної освіти міста.

Модератор зустрічі – Керізь А.В., методистка ММК.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань