ФЕСТИВАЛЬ МОЛОДІ «ПЕДАГОГІЧНА НАДІЯ ОДЕЩИНИ»

изображение_viber_2021-06-24_10-09-35.jpg

22 червня в м. Одеса відкрився V обласний фестиваль молодих спеціалістів «Педагогічна надія Одещини».
Організаторами заходу є Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Одеська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». Фестиваль проводиться з метою становлення молодих спеціалістів у педагогічних колективах, створення умов для зростання їх професійної майстерності, задоволення професійних запитів, організації та проведення культурно-освітньої роботи серед молодих спеціалістів, залучення їх до активного громадського життя.
Цьогоріч в обласному етапі фестивалю бере участь 21 учасник – працівники закладів освіти зі стажем роботи не більше 3 років з 19 територіальних громад Одещини. Місто Чорноморськ  на фестивалі представляють ОЛЕЙНИК Таїсія, вчитель математики Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 та КОНДРАТЬЄВА Юлія, керівник гуртка «Джура» Будинку дитячої та юнацької творчості. 
З вітальними словами до молодих педагогів звернулися Любов Задорожна, ректор КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», Любов Корнійчук, голова Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Вадим Гнатюк, переможець регіонального туру конкурсу «Учитель року-2021», Наталія Чєбан, переможниця IV обласного фестивалю «Педагогічна надія Одещини», та Ніна Дубовик, радник голови Одеської обласної організації Профспілки.
До початку змагань учасники фестивалю ознайомилися з діяльністю КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та Одеської обласної організації Профспілки, а також відвідали музей освіти Одещини, який розміщений в освітянському хабі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», побували в Будинку вчених.
Першого дня на молодих педагогів чекали випробування у формі психолого-педагогічного тестування та можливість відвідати майстер-класи «Розвиток емоційного інтелекту: прийоми використання LEGO System» й «STEM для всіх».
На другий день роботи фестивалю молоді педагоги в своїх презентаціях розповідали про своє бачення школи майбутнього і чому професія педагога стала для них найважливішою в житті. Приємною нагородою третього дня фестивалю для всіх учасників  стала подорож до столиці України.

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань