Нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів

mini.jpg

24 червня 2021 року відбулась зустріч міського голови Василя Гуляєва, його заступника Олександра Васильєва з  начальником відділу освіти Наталією Вороненко і керівниками дошкільних навчальних закладів м.Чорноморська.
Основні питання, які були розглянуті на зустрічі: робота дитячих садків в літній період, їх оснащення, ремонтні роботи і головне – епідеміологічна обстановка та харчування дітей.
З конструктивною доповіддю виступила начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чорноморського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області- Сопільняк Галина Вікторівна. Вона не тільки визначила проблеми, які зараз стоять перед дитячими садками, а і зупинилась на шляхах їх вирішення. 
Заступник міського голови  Олександр Васильєв з увагою вислухав виступи всіх бажаючих висловитись, щодо вирішення першочергових  завдань, які стоять перед керівництвом дошкільних навчальних закладів, і підкреслив яке значення має особиста відповідальність кожного перед суспільством.

 

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань