МОЛОДЬ У МІСТІ – МОЛОДЬ ДЛЯ МІСТА

1.jpg

Літо – це чудова пора року, коли діти мають змогу наповнити власне життя цікавими зустрічами, корисними заняттями, коли їм надається унікальна можливість розвитку творчих здібностей, задоволення індивідуальних інтересів та можливостей.

Організація відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей та молоді є одним з пріоритетних напрямів роботи відділу освіти та виконавчого комітету Чорноморської міської ради. Змістовно організували відпочинок дітей педагоги закладів освіти міста на чолі з куратором таборів Вячеславом Майорським.

«Молодь у місті – молодь для міста» – під такою назвою функціонували дві зміни профільних трудових таборів (08.06.2021-29.06.2021 – I зміна, 30.06.2021-19.07.2021 – II зміна). Основне призначення профільного табору – надбання трудового досвіду,  відпочинок та оздоровлення,  інтелектуальний розвиток молоді.

Акції «Молодь у місті – молодь для міста» цього року виповнюється 20 років. Ціле покоління чорноморців виросло з переконанням, що саме ми здатні створювати красу навколо себе.

В умовах пандемії формат акції змінено: кожен бажаючий, за заявою, мав змогу взяти участь у міський акції та залишитися у своєму закладі. До участі в таборі залучено 677 учнів закладів загальної середньої освіти віком від 11 до 17 років.

З 8-ої ранку діти займалися благоустроєм та прибиранням пришкільних територій та парків міста, були вожатими у пришкільних таборах, писали сценарії свят та допомагали з підготовкою Свята випускників. О 12:00 після плідної роботи на них чекав смачний обід. Для дітей було проведено пізнавальні екскурсії, виховні заходи.

Незабутнє враження залишила у всіх поїздка до етно-парку Нью-Васюки, яка організована за сприянням міського голови Василя Гуляєва та депутата міської ради Василя Волошинова. Тут на дітей чекали розваги та конкурси з призами.

Під час табору діти отримали море позитивних емоцій, здружилися, навчилися бути командою, допомагати один одному. Але ще приємніше, що за свою сумлінну працю по завершенні роботи табору вихованці отримають грошову винагороду в розмірі 550 гривень.

Вдячні всім хто наповнював кожен день вихованців яскравими барвами та незабутніми враженнями.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань