Нагороди та визнання

  Нагороди та визнання міста Чорноморська

  Картинки по запросу наградаНагорода «Блакитний прапор» 

  Блакитний прапор  — нагорода, сертифікат якості рекреаційних пляжів.

  Відзнака була започаткована у 1987 році  Європейською комісією з охорони навколишнього середовища та щорічно присуджується пляжам на основі відповідності  критеріям тестувань чистоти води, прилеглої акваторії,  піску тощо. Пляж обов'язково повинен мати власну службу спостереження та спасіння, невідкладної медичної допомоги, а також мати необхідну інфраструктуру.

  З 2010 року місто Чорноморськ є асоційованим членом екологічного руху сертифікації якості пляжів «Блакитний Прапор», до якого входять більше 40 країн світу. Дану нагороду отримують одні з найкращих пляжів та акваторій.

  Шостий рік поспіль Чорноморськ  отримує цю високу відзнаку, а наш пляж щороку підтверджує відповідність високим європейським та міжнародним критеріям якості та є єдиним володарем «Блакитного Прапору» серед комунальних пляжів нашої країни.

   

  Картинки по запросу наградаНагороди Парламентської Асамблеї  Ради  Європи

  Міжнародний конкурс Нагороди Ради Європи був започаткований у 1955 році. Він проводиться в чотири етапи та включає в себе чотири нагороди: Диплом, Почесний Прапор, Таблицю Європи і Приз Європи.

  Нагородами ПАСЕ удостоюють муніципалітети та регіони Європи за європейську діяльність, розвиток дружби і співпраці між європейськими регіонами та поглиблення зв'язків між ними.

  Щороку Чорноморськ звітує про виконану роботу в даних напрямках роботу, за що нагороджений:

  • Дипломом Європи (в 2013 році)
  • Почесним Прапором (в 2016 році)

  Слід зазначити, що в Україні, тільки м. Харків отримало повний комплект нагород ПАСЕ.

   

  Картинки по запросу наградаВсеукраїнський конкурс "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку"

  В 2000 році в нашій країні був започаткований Всеукраїнський конкурс "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку", за підсумками якого м. Чорноморськ 10 разів посідав перше місце у свої категорії населених пунктів.

   

  Картинки по запросу наградаНайспортивніше місто України

  За підсумками 2015 року Асоціацією спортивних журналістів України м. Чорноморськ було визнано  «Найспортивнішим містом України».

  Досягти такого високого результату вдалось завдяки багаторічній цілеспрямованій роботі з розвитку спортивної інфраструктури та покращення матеріально – технічної спортивної бази.

  Спортсмени Чорноморська гідно представляють місто, область  і Україну на змаганнях різного рівня. Протягом 2015 року в нашому місті було проведено понад ста спортивних заходів, з яких близько 20 чемпіонатів України, міжнародних змагань.  

   

   

   

   

  ПНВТСРЧТПТСБНД
   Опитування

   Нажаль зараз немає активних опитувань

   Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань