В Чорноморську пройшли Всеукраїнські змагання з триатлону в рамках «SUBARU TRIATMAN SERIES»

Сьогодні 08 травня 2021 року на міському пляжі по вул. Набережній, не дивлячись на погодні  умови, був даний старт першому етапу змагань з триатлону. На жаль, етап з плавання, саме через погодні умовами, був скасований, тому спортсмени під проливним дощем змагалися у бігу на 5 км, велоспорту - 20 км та дистанції з бігу на 1 км.

Турнір зібрав 123 спортсмена з  різних міст України  - Київ, Львів, Херсон, Полтава, Одеса, Харків - і навіть, з країн Молдови та Америки. Команда міста Чорноморськ дебютувала в цьому році.

Перше місце виборола команда «Doping family» (Одеса), друге  - команда «ФАК» (Київ), збірна команда «Юність-ІСРЗ» гідно виступила на цих змаганнях і посіла 3 місце. В індивідуальних змаганнях учасник з Чорноморська Євген Сопін   посів  5 місце у своїй віковій категорії. Також у змаганнях брав участь депутат міської ради Микола Симончук.

Головний організатор змагань - віце-президент Федерації триатлону України Юлія Ястребова - високо оцінила організацію  змагань  та подякувала міському голові Василю Гуляєву за підтримку у проведенні заходу. Разом вони нагородили переможців медалями та пам’ятними подарунками.