Зустріч міського голови зі срібними призерками чемпіонату Європи з волейболу пляжного

1.jpeg

Сьогодні об 11.00 у залі засідань виконавчого комітету відбулася зустріч міського голови Василя Гуляєва зі спортсменками – вихованками комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  Сердюк Євою та Романюк Дар’єю та  тренером  Сухіною Тетяною Валеріївною яка підготувала призерів.

На зустрічі були присутні заступник міського голови Ігор Лубковський, начальник відділу у справах сім ї, молоді та спорту Фурсова Світлана, головний спеціаліст відділу Олена Боровська, депутат Чорноморської міської ради, директор КДЮСШ Оксана Демченко,  Володимир Ковальчук, Олександр Тонкошкур.

Василь Гуляєв вручив спортсменкам сертифікати на отримання грошової винагороди у сумі 15000 гривень за вагомі успіхи у спорті за  зайняте друге  місце у Чемпіонаті  Європи з волейболу пляжного серед юніорок (U - 18), який відбувся м.Любляна,  Словенія в вересні 2021р. Тренеру вручив подяку міського голови за підготовку спортсменок високого класу.

Міський голова побажав спортсменкам не зупиняться на досягнутому, виконати нормативи майстрів спорту міжнародного класу, досягнути світового рівня змагань та олімпійських висот, а тренеру подякував за плідну працю та  високий професіоналізм.

#Чорноморськ #Черноморск #пляжнийволейбол

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань