Презентація громадських проектів

DSC_0015.jpg

Сьогодні о 10-00 в актовій залі виконавчого комітету відбулась презентація громадських проектів, поданих на конкурс Бюджету участі – 2019.

Вперше автори проектів мали нагоду наочно представити свої проекти, вислухати запитання від присутніх та провести діалог з членами Комісії, працівниками виконавчих органів, депутатами Чорноморської міської ради та небайдужими жителями міста.

Цікаво, що цього року з 15 проектів, поданих на конкурс, негативний експертний висновок отримав лише один проект. Такий позитивний результат був досягнутий завдяки плідній співпраці авторів проектів та відповідальних виконавців, які оцінювали можливість реалізації проектів. Адже Громадський бюджет дозволяє міській владі активно спілкуватися з громадою та досягати вагомих спільних результатів.

Останні правки до проектів будуть вноситись авторами до 14 червня 2019 року: в цей день відбудеться засідання Комісії з реалізації Бюджету участі, на якому члени Комісії винесуть рішення щодо допущення проектів до голосування. Нагадаємо: електронне та паперове голосування розпочнеться 28 червня, а закінчиться 19 липня.

Всі подані проекти виявились цікавими як для громадськості, так і для представників міської влади. Ми щиро вдячні всім авторам проектів та жителям Чорноморська, які підтримують ідею Бюджету участі у нашому місті.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань