Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

1.jpeg

22 березня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р.,  рішення Державної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.03.2021 р. через надзвичайно складну епідемічну ситуацію в місті,  комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому  комітеті Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області прийнято рішення вжити  протиепідемічні заходи «червоного»  рівня епідемічної небезпеки,  пов'язаної з поширенням COVID-19.

Встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території міста Чорноморська та перелік обмежувальних протиепідемічних заходів, які передбачені для «червоного» рівня,  почнуть діяти з  «00» годин «00»  хвилин  23 березня 2021 року.  У місті діятимуть жорсткі обмеження, як під час січневого локдауну: буде заборонено працювати закладам харчування, приймання відвідувачів на другому поверсі «Таврія В», розважальним закладам,  закладам освіти (крім дитячих садочків), спортзалам, ринкам тощо.  Однак будуть працювати банки, аптеки, заправки, ветеринарні магазини, усі продовольчі магазини.

Зміни та доповнення щодо обмежень, які  діють у «червоній» зоні,  буде внесено за рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації після оприлюднення протоколу засідання.

ПРОТОКОЛ №7

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань