Нарада щодо реконструкції приймального відділення КНП «Чорноморська лікарня»

Chornomorsk.jpeg

На виконання Розпорядження КМУ від 29 січня 2020 р. №111-р обласним держадміністраціям було доручено створити відділення екстреної медичної допомоги у багатопрофільних лікарнях інтенсивного лікування. 8 липня 2020 року постановою КМУ №612 була передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах, які були затверджені наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 27.07.2020р. №170.

З даної субвенції було виділено 8 млн. грн на реалізацію проєкту «Реконструкція приймального відділення КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під відділення екстреної медичної допомоги, за адресою: Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума,4» та направлені в бюджет міста Чорноморська. Замовником даного проєкту є відділ охорони здоров’я Чорноморської міської ради, підрядником виступає ТОВ «ПРАЙМ СІСТЕМС».

Роботи здійснюються за рахунок співфінансування з місцевого і державного бюджетів, адже об’єкт включений до програми Президента України “Велике будівництво”, тому питання «Про внесення змін та доповнень до бюджету Чорноморської міської територіальної громади на 2021рік», в якому  передбачена сума 7318,03тис.грн. для закінчення робіт по вказаному об’єкту, буде розглянуте на засіданні п’ятої  позачергової сесії Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області   VІII скликання.  

З метою ознайомлення з ходом виконання проєкту, узгодження подальших дій, безпосереднє обговорення із замовником та підрядною організацією, яка проводить ремонтні та будівельні роботи, проблемних питань та термінів виконання робіт, 29 березня була проведена спільна нарада за участю голови Одеської районної державної адміністрації Одеської області Юрія Крука, міського голови Василя Гуляєва та керівників відповідних структурних підрозділів.  Учасники наради з’ясували, що роботи безперервно ведуться,  виконані в об’ємі 55-60 %, є деякі процедурні питання, які потребують вирішення, та необхідність з’ясування технічних параметрів обладнання приймального відділення.

Підводячи підсумки, домовились максимально активізувати роботу на даному об’єкті та провести наступну нараду приблизно через місяць.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань