Зустріч з представниками клубу «Freedom»

1.jpeg

Проблемами боротьби з наркоманією, протидії розповсюдження наркотичних засобів та профілактичної роботи по недопущенню розквіту цього негативного явища в Чорноморську опікується як міська влада, так і небайдужа громадськість  міста.

Сьогодні,  6 травня, саме з даної тематики відбулася зустріч міського голови з представників клубу «Freedom», які виступили її ініціаторами. Члени клубу працюють в нашому місті на добровільних засадах - за власні кошти проводять акції, здійснюють супровід наркозалежних та членів їх родин. Одна з таких акцій «Чорноморськ без наркотиків» пройшла недавно. Однак, якщо проводити комплексну роботу на території Чорноморської  громади, в перспективі розвивати цей напрямок, організовувати реабілітацію залежних, безхатніх, власних сил і ресурсів не вистачить. Тому учасники зустрічі озвучили міському голові свої пропозиції.

Василь Олександрович погодився, що в боротьбі з наркоманією діяти потрібно спільними  зусиллями, і запропонував розпочати співпрацю та  проводити оперативну  роботу на початковому етапі з КУ «Муніципальна варта». Через місяць проаналізувати результати такої співпраці та спланувати подальшу роботу в цьому напрямку.

Протокол зустрічі

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань