Робоча поїздка голови Одеської обласної державної адміністрації Гриневецького Сергія Рафаїловича до міста Чорноморська

1.jpeg

6 травня 2021 року в м. Чорноморськ з робочим візитом перебував Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький. В центрі  уваги очільника  області були два об'єкти: приймальне відділення Чорноморської лікарні, в якому зараз ведеться реконструкція в рамках програми «Велике будівництво», і стадіон по вулиці Набережна, 2 («Бастіон»).

Голова Одеської області залишився задоволений результатами поїздки до нашого міста. Він відзначив, що будівельні роботи в приймальному відділенні - на завершальному етапі. Виконано понад 80% необхідних робіт. Зараз особлива увага приділяється технічному оснащенню відділення сучасною апаратурою.

Відвідавши стадіон, керівництво міста та області обговорили подальший розвиток даного спортивного об'єкту. Зійшлися на думці, що спільними   зусиллями можна зробити гарний сучасний майданчик для тренувального процесу і змагань з гандболу, волейболу та інших командних видів спорту. Для реалізації цього є порозуміння між міською владою, обласним керівництвом і орендарем. На наступному етапі необхідно визначити шляхи фінансування даного проєкту. Адже, як зазначив Сергій Рафаїлович: «Здорова нація залежить від духовного і фізичного виховання».

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань