«Територіальний центр соціального обслуговування Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області» відвідав заступник міського голови Олександр Васильєв з метою ознайомлення з роботою центру

грамоти.jpg

5 травня 2021 року комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області» відвідав заступник міського голови Олександр Васильєв з метою ознайомлення з роботою центру.

На зустрічі з співробітниками центру відповів на запитання соціальних робітників. Наголосив, що робота центру важлива та необхідна так як на обслуговуванні в центрі знаходяться малозабезпечені та одинокі громадяни похилого віку, які потребують сторонньої допомоги та подякував їх за самовіддану та плідну працю у сфері соціального захисту.

Привітав працівників Терцентру з 10 річчям утворення  комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області», яке відзначалося 04 квітня 2021 року.

Олександр Васильєв вручив Почесні грамоти Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області кращим працівникам центру.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань