Нові правила призначення субсидій

IMG-9a1867b8a6ba1224abd2d4d42e242253-V.jpg

19.05.2021 року у Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області» відбулася  нарада на якій виступила начальниця відділу грошових виплат і компенсацій Управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Лілія Дрома, яка розповіла про нові правила призначення субсидій відповідно до  внесених змін в правила призначення субсидій згідно з  постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 р. № 420 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України». Після чого відповіла на запитання соціальних робітників.

Робітникам роздані бланки заяви та декларації. У зв’язку із занятістю у почасовому обслуговуванні підопічних Управлінням соціальної політики для соціальних робітників  виділено один день на тиждень - середа, для надання документів щодо оформлення субсидій підопічним.

Територіальним центром спільно з управлінням соціальної  політики   розроблений графік прийому  робітників для   надання оновленого пакету документів щодо призначення субсидій  187 підопічним, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань