АПАРАТНА НАРАДА

1.jpeg

19 липня в залі засідань виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням Василя Гуляєва за участю заступників, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств.

Основними на порядку денному були  питання благоустрою, санітарного стану території міста, прибирання та вивозу сміття, зокрема в зонах масового скупчення людей – в парках, скверах, на міському пляжі. Слід зазначити, що дане питання постійно тримається на контролі міського голови, і  спостерігається певне покращення ситуації. Також постійно ведеться моніторинг щодо виконання доручень міського голови, які надавалися на попередніх нарадах.

Одним із проблемних питань на території чорноморської громади є скупчення вантажівок в районі Олександрівки та Малодолинського, що потребує застосування обмежуючих заходів та регулювання заїзду  багатовантажного  автотранспорту на підприємства.

Директор КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Сергій Солтик звернув увагу  оточуючих на незначне збільшення кількості хворих на Ковид-19. Ситуація не критична, але динаміка захворюваності спостерігається, тому знову було наголошено на дотриманні всіх необхідних протиепідемічних заходів.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань