Привітання міського голови з Днем фізичної культури і спорту!

MerGul.jpeg

Шановні спортсмени, тренери, викладачі фізичної культури  освітніх установ, всі, хто має відношення до фізичної культури і спорту: хто тільки починає і хто є ветераном в даній сфері, для кого заняття фізкультурою і спортом невід'ємні від міцного здоров'я і гарного настрою, від можливості розвивати свої здібності і волю до перемоги!

Прийміть вітання з професійним святом - Днем фізичної культури і спорту! 

Переоцінити значення фізкультури і спорту в житті дітей і дорослих неможливо. Спорт несе людям здоров'я, силу, красу, загартовує характер, вчить долати труднощі. Фізична краса має на увазі здоровий спосіб життя, який означає здоров'я душі. Радує те, що останнім часом здоровий спосіб життя і регулярні заняття спортом стали модним трендом. Адже здоров'я - це один з найважливіших чинників якості життя. 

Особливі слова поваги - нашим чорноморським спортсменам, які на престижних змаганнях гідно демонструють свій високий рівень підготовки, мужність і волю до перемоги. Висловлюю слова вдячності вчителям фізичної культури, тренерам спортивних шкіл міста, федерацій, спортивних клубів, активістам і ветеранам  спортивного руху за внесок у розвиток спорту, пропаганду здорового способу життя. Спільними зусиллями ми формуємо спортивний імідж нашого міста.

Будьте завжди на висоті і служіть прикладом для молоді. Дай Бог, щоб на вашому кар'єрному шляху ніколи не було ніяких перешкод! Нехай надія, віра і любов ніколи не залишають вас. Нехай улюблені заняття фізичної культури і спортом приносять тільки бадьорість духу та гарний настрій! 

З нагоди свята бажаю всім, хто вважає спорт частиною свого життя, здоров'я, благополуччя удачі, успіхів, і міцного здоров'я!

 

З повагою, міський голова                                         Василь Гуляєв

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань