До відома депутатів міської ради та населення про скликання 11 сесії

Chornomorsk.jpeg

22 жовтня    2021  року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради відбудеться  одинадцята  сесія Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області   VІII скликання.

Для розгляду пленарного засідання одинадцятої  сесії Чорноморської  міської  ради  Одеського району Одеської області  VIIІ скликання  рекомендовані такі питання:

 1. Про Прогноз бюджету Чорноморської міської територіальної громади  на 2022 – 2024 роки.
 2. Про прийняття у 2021 році окремих видатків у вигляді міжбюджетного трансферту із бюджету Дальницької сільської територіальної громади Одеського району Одеської області (код бюджету 15519000000) до бюджету Чорноморської міської територіальної громади Одеського району Одеської області (код бюджету 15589000000).
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від  24 грудня 2020 року № 13– VІII "Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік".
 4. Про затвердження Порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у Чорноморській міській територіальній громаді.
 5. Про внесення змін та доповнень до кошторису фінансування заходів, визначених Міською програмою  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  Чорноморської  міської ради Одеського району Одеської області  на  2019 – 2022  роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 09.04.2019р. № 416-VII.
 6. Про внесення змін до кошторису витрат на виконання Міської програми підтримки  здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти на умовах регіонального замовлення у відповідних закладах освіти, що розташовані та діють на території Чорноморської міської  територіальної громади на 2021 рік.
 7. Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних    послуг    у  м. Чорноморську в новій редакції та створення віддалених робочих місць адміністраторів Центру надання адміністративних послуг   у м. Чорноморську.
 8. Про зміну назви  відділу у справах сім’ї, молоді та спорту  Чорноморської  міської ради Одеського району Одеської області та затвердження положення в новій редакції.
 9. Про затвердження Положення про управління соціальної політики Чорноморської  міської  ради  Одеського району Одеської області в новій редакції.
 10. Про  зміну  назв  закладів  дошкільної освіти, що перебувають у комунальній власності Чорноморської міської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, та  затвердження   статутів даних закладів  у   новій  редакції.
 11. Про  зміну  назв  закладів  загальної середньої освіти, що перебувають у комунальній власності Чорноморської міської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, та  затвердження   статутів  даних  закладів  у   новій  редакції.
 12. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у комунальну власність Чорноморської міської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області автобусу спеціалізованого  для перевезення школярів.
 13. Про врегулювання  майнових відносин  на об’єкт, що належить до комунальної власності Чорноморської  територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області.
 14. Про надання дозволу на списання транспортних засобів, які знаходяться на балансі виконавчого комітету  Чорноморської   міської   ради  Одеського району Одеської   області,  шляхом продажу на електронному аукціоні. 
 15. Про внесення змін та доповнень до Міської програми співфінансування заходів, направлених на доведення багатоквартирних житлових будинків 13-го мікрорайону м. Чорноморська до стану, придатного для проживання, на 2021-2023 роки.
 16. Про внутрішньоорганізаційні питання.
 17. Про земельні правовідносини.
 18. Депутатські запити та звернення.

Пленарне засідання одинадцятої сесії Чорноморської  міської  ради  Одеського району Одеської області  VIIІ скликання буде проведено з урахуванням протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19.

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань