Дорогі захисники та захисниці нашої країни! Вітаю вас зі святом!

456789.jpg

В цей день відзначається потрійне свято - День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці. Всі вони об’єднані любов’ю до рідної землі, ідеєю її захисту, прагненням до миру та божої благодаті в Україні.

Немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини. В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань: і в часи козаччини, і під час нацистської навали, і в лихі години сьогодення на Сході країни. Українці вкотре довели, що в їх жилах тече кров вільних і мужніх козаків. Тисячі людей живим щитом стали на захист суверенітету та територіальної цілісності України. Боляче, що багато з них віддали своє життя за рідну землю та свободу. З великою вдячністю та безмірною повагою ставимось ми до наших захисників і захисниць, вшановуємо їх подвиг.

У цей день хочеться побажати всім воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, а Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

 

З повагою,

Міський голова             Василь Гуляєв

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань