Інформація управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області про роботу за період з 11.10.2021 по 13.10.2021

Нерухомість5555.jpg

Відділ комунальної власності:

1. Проводилась роз’яснювальна робота із орендарями нерухомого майна щодо надання заяв на  участь в аукціоні на право оренди та продовження діючих договорів оренди в ЕТС.

2.  Проводилась робота щодо рознесення платежів по особовим рахункам орендарів з нерухомого майна та видача рахунків з орендної плати.

3. Розміщено в ЕТС  оголошення про проведення  аукціону  з продовження  діючого договору оренди  по вул. 1 Травня, б.3, кім.409, м. Чорноморськ,  площею 16,90 кв.м. 

4. Розміщено в ЕТС  оголошення про проведення  аукціону  з продовження  діючого договору оренди  по вул. 1 Травня, б.3, кім.508, м. Чорноморськ,  площею 5,00 кв.м.

5. Опубліковано в ЕТС протокол про результати електронного аукціону з передачі в оренду на торговельний кіоск, загальною площею 4,80 кв.м. по вул. 1 Травня, б.3-М, м. Чорноморськ.

6. Опубліковано в ЕТС протокол про результати електронного аукціону з передачі в оренду частини нежитлового приміщення, загальною площею 64,40 кв.м. по вул. Спортивна, б.3-А, м. Чорноморськ.

7. Розміщено в ЕТС оголошення повторного аукціону із зниженням стартової орендної плати внаслідок визнання аукціону на продовження договору оренди  таким, що не відбувся на нежитлове приміщення загальною площею 114,30 за адресою: м. Чорноморськ, вул. Віталія Шума, б.21/251-С.

8. Підготовлено 1 проєкт рішення стосовно затверждення акту приймання-передачі до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області мереж водопостачання від ТОВ «Білдінг групп».

9. Проводилась поточна робота із вхідною кореспонденцією (надання відповідей/запитів).

 

Відділ земельних відносин:

1. Підготовлено 8 проєктів рішень стосовно земельних питань, які у подальшому будуть винесені на засідання комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою.

2.  Проводяться підготовчі роботи по формуванню 56 проєктів рішень з земельних питань для внесення до порядку денного чергового засідання профільної депутатської комісії.

3. Направлено 18 листів про врегулювання земельних правовідносин з землекористувачами та інші відповіді стосовно повноважень відділу земельних відносин.

4. Замовлено 10 витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки.              

5. Здійснено прийом 6 громадян, яким наданні роз’яснення стосовно земельних питань.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань