Зустріч із засновниками ГО «Нездоланні»

1.jpeg

19 жовтня міський голова Василь Гуляєв зустрівся з представниками ГО «Нездоланні», яка нещодавно була зареєстрована в м. Чорноморськ. Засновниками даної громадської організації є люди з порушеннями опорно-рухового апарату.

Темою зустрічі стала доступність інфраструктури м. Чорноморська для осіб такої категорії та їх соціалізація в суспільстві. Керівники організації поділилися своїм баченням та планами подальшої роботи.  

Міський голова уважно вислухав проблематику, прохання та конкретні пропозиції учасників зустрічі, а також запропонував, окрім співпраці на місцевому рівні, брати участь у конкурсах та проєктах різних фондацій за певними напрямками, щоб залучити кошти міжнародних, європейських фондів та організацій для вирішення існуючих проблем.  Міська влада буде всіляко сприяти роботі цього інституту громадянського суспільства, надавати необхідну юридичну, консультативну допомогу, співпрацювати в організації заходів тощо.

Члени ГО «Нездоланні» запрошують до своїх лав чорноморців із схожими проблемами та сподіваються, що разом обов’язково зможуть змінити  життя людей з обмеженими можливостями на краще.

#Чорноморськ #Черноморск #нездоланні

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань