До уваги суб`єктів господарювання у сферах торгівлі, громадського харчування та надання послуг, що ведуть свою господарську діяльність на території Чорноморської міської ради

fcc1f57.jpg

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено встановити: з 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької, Одеської, Донецької та Дніпропетровської областей".

На території цих областей будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.

За даними сайту МОЗ, в разі введення "червоного" рівня епідопасності навчальні заклади будуть працювати тільки якщо 100% працівників мають "зелений" COVID-сертифікат.

Обмеження не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх відвідувачів, працівників та організаторів COVID сертифікатів. Те ж стосується відвідувачів і працівників кінотеатрів, театрів, музеїв, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів і басейнів.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань