Засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді

Chornomorsk.jpeg

19 жовтня 2021 року відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді. На порядку денному було три питання:

1. Про затвердження статутів комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської області та комунального некомерційного підприємства «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району  Одеської області в новій редакції та про зміну місцезнаходження даних комунальних некомерційних підприємств.

2. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 18.06.2021 № 94-VIII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморськ Одеського району Одеської області, в новій редакції».

3. Про лист керівників громадських спортивних організацій Чорноморської територіальної громади щодо збільшення фінансового обсягу витрат на 2022 рік на розвиток та підтримку Олімпійських та Неолімпійських видів спорту у межах міської Програми розвитку фізичної культури і спорту Чорноморської територіальної громади на 2021-2024 роки.

Розглянуті проєкти рішень було рекомендовано винести на розгляд сесії та прийняти їх.

Щодо третього питання, була надана рекомендація фінансовій комісії при підготовці проєкту рішення про бюджет міста на 2022 рік знайти можливість передбачити кошти на збільшення фінансового обсягу витрат на розвиток та підтримку Олімпійських та Неолімпійських видів спорту.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань