АПАРАТНА НАРАДА

1.jpeg

В понеділок 22 листопада міський голова Василь Гуляєв провів щотижневу апаратну нараду за участю заступників міського голови, керівників  структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств  Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

На початку засідання Василь Олександрович вручив міську літературну премію імені Василя Сагайдака в номінації «За найкращу роботу». Переможцем конкурсу в даній номінації професійне журі в цьому році визнало Нестерову Неллі (позитив) за збірку «Ангел і слово». На превеликий жаль, письменниця пішла з життя, тому Диплом і грошову премію у розмірі 5 тисяч гривень прийняла її мати - Нестерова Ірина Олександрівна.

Після нагородження на нараді було розглянуто низку важливих для громади питань, а саме: про роботу закладів освіти, лікарні, комунальних підприємств та фінансування різних сфер життєдіяльності міста.

За інформацією директора КНП «Чорноморська лікарня» Сергія Солтика рівень захворюваності на Ковід-19  дещо знижується, але для того, щоб закріпити цю тенденцію, необхідно продовжувати дотримуватись всіх протиепідемічних вимог.

Особливу увагу міський голова зосередив на фінансуванні закладів соціальної інфраструктурі, сплати боргів за комунальні послуги та проведенні перевірки стану комунікацій та міських мереж тепло- та водопостачання.

#Чорноморськ #Черноморск #апаратнанарада

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань