АПАРАТНА НАРАДА

1.jpeg

11 січня міський голова Василь Гуляєв провів загальноміську апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, комунальних підприємств, начальниками служб, директорами закладів та головами сільських адміністрацій.

На початку засідання було зазначено, що святкові дні на території м. Чорноморська пройшли без пригод та надзвичайних ситуацій. Всі комунальні служби працювали в штатному режимі.

В ході наради начальник фінансового управління Ольга Яковенко доповіла про виконання бюджету на 2021 рік (105.6%) та фінансове забезпечення на 2022 рік.    

За інформацією директора КНП «Чорноморська лікарня» Сергія Солтика ситуація щодо стану захворюваності на COVID-19 в м. Чорноморську покращилася, важких хворих у стаціонарі на даний час немає. Лікарня забезпечена вакцинами, тому всі бажаючі можуть зробити щеплення у будь-який час.

Також були розглянуті питання житлово-комунального господарства, благоустрою, роботи навчальних закладів та інші.

Головний акцент було зроблено на забезпеченні всіх галузей життєдіяльності міста, що потребує вчасного прийняття міських цільових програм.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань