АНТИКОРУПЦІЙНІ ЗАХОДИ

1302611476_519x350.jpg

З метою дотримання вимог антикорупційного законодавства України та встановлення зворотного зв'язку з мешканцями територіальної громади із зазначеного питання у виконавчому комітеті Чорноморської міської ради утворено (визначено) та забезпечено функціонування уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції.

Повідомити про можливі протиправні дії, прояви корупції, вчинення корупційних правопорушень або правопорушень, пов'язаних з корупцією можна головного спеціаліста юридичного відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення, уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Чухліба Миколу Сергійовича:

  • письмово за адресою: 68003, Україна, Чорноморськ, пр. Миру, 33;
  • звернутися електронним листом на адресу: yur@cmr.gov.ua
  • звернутися за телефоном: (04868) 5-20-24
  • часи прийому громадян: середа, п'ятниця - 09.00 - 16.00 (обідня перерва з 12:00-13:00)

Інформацію, яка надійде, обов'язково буде перевірено і згідно з чинним законодавством вжито відповідних заходів.

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснено працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Звертаємо увагу на те, що вимоги до анонімних повідомлень про порушення вимог Закону та порядок їх розгляду визначаються Законом.

Анонімне повідомлення про порушення внмої Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бут и перевірені.

Рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради №67 від 22.02.2018 року

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань