Роз'яснення щодо чергового етапу електронного декларування

original.jpg

З 1 січня 2021 року розпочався черговий етап електронного декларування, який триватиме до 31 березня 2021 року!

З метою уникнення негативних наслідків, прошу Вас відповідально поставитись до чергового етапу електронного декларування та змісту інформації, яку Ви будете зазначати у своїх деклараціях.

Суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Особистий ключ (КЕП), пароль від нього, а також адресу електронної поштової скриньки, з якою Ви зареєстровані у Реєстрі та пароль від неї необхідно зберігати у захищеному місці.

На офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, з метою підвищення обізнаності про права та обов’язки суб’єктів декларування, у розділі «Декларування» (https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/) всі суб’єкти декларування Чорноморської міської ради, її виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету, можуть ознайомитись з рекомендаціями та роз’ясненнями Національного агентства щодо подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

З усіх питань, що виникають під час підготовки до чергового етапу декларування та заповнення електронних декларацій можна звертатися до уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Миколи ЧУХЛІБА (каб. 317).

У випадку виникнення проблем технічного характеру необхідно звернутися до служби технічної підтримки Національного агентства за телефоном +38(044)200-06-94 (зауважте, що консультації надаються в робочі дні з 9:00 до 18:00) або за адресою: support@nazk.gov.ua (Електронний лист необхідно направляти з персональної електронної пошти, яка зазначена при реєстрації в Реєстрі, у темі листа зазначити суть питання, а у самому листі прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, викласти суть питання та у разі необхідності до листа додати скріншот (зображення екрана) з помилкою, що виникла.)

За несвоєчасне подання декларації про майновий стан передбачено відповідальність за статтею 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Вчасно подана декларація із достовірно задекларованими відомостями – це не тільки Ваш авторитет і Ваш спокій, а також авторитет міської ради!

У кінці 2020 року Національне агентство з питань запобігання корупції оновило Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та відтепер, як стверджує само НАЗК:

По-перше, покращена робота з кваліфікованим електронним підписом (КЕП) та вхід до Реєстру декларацій:

  • відтепер авторизуватися можна з використанням КЕП (у тому числі на захищеному носії) на сторінці входу до Реєстру (https://portal.nazk.gov.ua/), а також з використанням Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA;
  • можливо використовувати декілька КЕП для входу до Реєстру. Якщо при зміні КЕП ідентифікаційні дані суб’єкта декларування не змінились (прізвище, ім’я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків), не потрібно проводити процедуру зміни КЕП у Реєстрі;
  • якщо ідентифікаційні дані у КЕП змінились, а також змінилась електронна поштова скринька декларанта, додано можливість отримати доступ до персонального електронного кабінету в Реєстрі за допомогою процедури «Я змінив поштову скриньку».

По-друге, тепер персональні дані в чернетках документів не зникають. Тому суб’єкт декларування може заповнювати документи з різних пристроїв та з різними КЕП. При створенні нової декларації на основі попередньої забезпечено перенесення персональних даних суб’єктів декларування до нового документа незалежно від комп’ютера, на якому вони працюють із Реєстром.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань