Інформація про виконання виконавчим комітетом Чорноморської міської ради Одеської області бюджетних програм у 2018 році

bud_info.jpeg

Виконавчий комітет Чорноморської міської ради у 2018 році фінансувався за 18 програмами класифікації видатків місцевих бюджетів. Кошторис установи за загальним і спеціальним фондом передбачав здійснення видатків у сумі 172,5 млн грн., які профінансовані у сумі 167,3 млн грн. Питому вагу видатків виконкому у їх загальному обсязі складають видатки на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню (66,6%) та утримання апарату виконкому (24,5%).

Так, у минулому році на здійснення організаційного, інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності міської ради було виділено 26,6 млн грн, які освоєні в сумі 25,4 млн грн. Ці кошти направлені на виплату заробітної плати та здійснення інших видатків, пов’язаних з організацією роботи управлінь та відділів виконкому. Середня штатна чисельні апарату виконкому складає 131 працівник, з яких посадових осіб місцевого самоврядування – 109. Тендерним комітетом проведено 4 процедури, за якими здійснено закупівлю теплопостачання, електричної енергії в сумі, придбано обладнання для виготовлення біометричних паспортів, комп’ютерну та оргтехніку.

На інші видатки, пов’язані з популяризацією міста, було виділено 2,2 млн грн. Ці кошти використані на організацію ділових зустрічей, здійснення об’єктивного та оперативного інформування мешканців міста про діяльність міської ради та її виконавчих органів, оприлюднення офіційної інформації про явища та процеси, що відбуваються в економічній, соціальній та інших сферах міста, вшанування та нагородження громадян за їх вагомий внесок у розвиток міста, вивчення, аналіз, узагальнення та впровадження кращого вітчизняного та міжнародного досвіду у сфері розвитку місцевого самоврядування, поглиблення міжнародних та побратимських зв’язків, розроблення бренду міста та розповсюдження його в мережі Інтернет, виготовлення відеофільмів з нагоди 45-річчя заснування міста.

Членські внески до Асоціації міст України склали 36,3 тис грн.

На заходи з розвитку цивільного захисту, а саме утримання міського центру збору первинної інформації, було виділено 633,9 тис грн., освоєно – 598,6 тис грн.

Згідно рішення Чорноморської міської ради від 06.01.2016р. № 29-VІІ «Про міську цільову Програму соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів та малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громади на 2016-2020  роки» у 2018 році виконкомом виплачено матеріальної допомоги 739 особам на загальну суму 3,5 млн грн.

На заходи з енергозбереження передбачені видатки в сумі 300,0 тис грн., які профінансовані в сумі 253,4 тис грн. Згідно міської Програми здійснюється відшкодування відсотків по кредитах, отриманих позичальниками на впровадження енергозберігаючих заходів. Згідно реєстрів, поданих банками, профінансовано компенсацію відсотків 62 фізичним особам.

На розроблення схем планування та забудови території міста, формування картографічних даних було виділено 180,0 ти грн., які освоєні в повному обсязі.

На сприяння розвитку малого та середнього бізнесу передбачено видатків в сумі 680,0 тис грн., які профінансовані в сумі 500,0 тис грн., з яких 200,0 тис грн. – виплата переможцям  конкурсу бізнес-планів серед учасників АТО.

Згідно рішення Чорноморської міської ради №46-VIІ від 06.01.2016 «Про міську комплексну Програму відпочинку та оздоровлення дітей» придбано 20 путівок до літнього табору дітям пільгової категорії на загальну суму 162,0 тис грн.

Видатки на підтримку сімей, де є діти під опікою, склали 24,0 тис грн. Це придбані канцелярські товари до свята Першого дзвонику та солодкі подарунки до Нового року, а також матеріальна допомога 11 сім’ям.

На заходи з мобілізаційної підготовки виділені кошти в сумі 103,0 тис грн. Вони направлені на фінансову підтримку Чорноморського міського військового комісаріату, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська, забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

Видатки на екологічні заходи, стабілізацію та поліпшення екологічного стану здійснення екологічного менеджменту,профінансовані в сумі 656,3 тис грн.

Фінансування видатків на багатопрофільну медичну допомогу склало 111,5 млн грн., на централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 1,7 млн грн., відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 2,1 млн грн., стоматологічну допомогу – 10,3 млн грн.

Фінансова підтримка КП «Муніципальна охорона» склала 3,1 млн грн. Вона направлена на профілактику і попередження злочинів та правопорушень на вулицях міста та в інших розважальних місцях, на фінансування заходів по забезпеченню збереження комунального майна та охорону громадського порядку.

Фінансова підтримка місцевих засобів масової інформації склала 3,2 млн грн.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань