Інформація про проведену роботу фінансовим управлінням Чорноморської міської ради за період з 02 липня 2021 року по 08 липня 2021 року

bud_info.jpeg

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2021 року № 548, яка набрала чинності 03 червня 2021 року схвалена Бюджетна декларація на 2022 – 2024 роки, яклю визначено основні економічні макропоказники формування бюджету.

Відповідно, розпочата робота по формуванню бюджету Чорноморської міської територіальної громади на 2022 рік та прогнозних показників на 2023-2024 роки.

Підготовлено та оприлюднено на сайті проєкти рішень Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області :

  • про затвердження договору на фінансування заходів з благоустрою території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області між Чорноморською міською радою Одеського району Одеської області та Товариством з обмеженою відповідальністю «Кінотеатр «Нептун»;
  • про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13– VІII "Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік".

Наразі готується проєкт рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області «Про виконання бюджету Чорноморської міської територіальної громади за 1 півріччя 2021 року» з длодатками та пояснювальною запискою.

На підставі довідок головних розпорядників коштів бюджету громади внесено 5 довідок про зміни до помісячного розпису асигнувань та доходів по загальному та спеціальному фондам бюджету громади.

За даний період надійшло та опрацьовано фахівцями управління 60 звернень від державних структур, головних розпорядників, підприємств та громадян.

Підготовлено та направлено інформації, відповіді до Одеської обласної державної адміністрації, виконавчим структурам Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у кількості 41 одиниці.

Надійшло до бюджету податків та зборів в обсязі 16 428,7 тис.грн., із них субвенції – 198,1 тис.грн.

Профінансовано з бюджету Чорноморської міської територіальної громади за пропозиціями головних розпорядників коштів бюджету 12 357,6 тис.грн.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань