КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ організаційного відділу Чорноморської міської ради Одеської області "Про визначення Тофан О.Б. відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

F026A376-7F8D-4614-B23D-C6F9FEAE33D6

Номер рішення

№1/2019

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

28.08.2019

09:48

Останні зміни

29.08.2019

14:18

Дата прийняття

28.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

На виконання розпорядження міського голови від 08.08.2019 року № 271 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновлення у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі»:

1. Призначити головного спеціаліста організаційного відділу Тофан Оксану Борисівну  відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних, що входить до компетенції організаційного відділу.

2. Головному спеціалісту організаційного відділу Тофан Оксані Борисівні дотримуватись вимог і положень розпорядження міського голови від 08.08.2019 року № 271.

 

Начальник відділу                                                                         І.В. Варижук

Ознайомлена____________________

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань