КАРТКА ДОКУМЕНТА

НАКАЗ відділу освіти Чорноморської міської ради "Про забезпечення доступу до публічної інформації у відділі освіти"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

A2BC7A20-A81E-45E5-B577-F72301992E4B

Номер рішення

15

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ освіти

Відповідальна особа

Кушнір В.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Освіта ,  Публічна інформація .

Перше оприлюднення

26.05.2017

14:07

Останні зміни

26.05.2017

16:13

Дата прийняття

16.01.2017

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження Чорноморського міського голови від 05.12.2016 р. № 454 «Про надання на офіційний веб-сайт Чорноморської міської ради Одеської області публічної інформації, обов’язковість розміщення якої встановлена законодавством України в сфері публічної інформації у формі відкритих даних та інформації про використання публічних коштів»,  рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 24.11.2016 р. № 458 «Про посилення контролю службами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області за виконанням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись положенням про відділ освіти Чорноморської міської ради та з метою реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, що знаходиться у володінні  відділу освіти Чорноморської міської ради,

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у відділі освіти Чорноморської міської ради Одеської області, що додається.

2. Довести наказ до відома усіх керівників навчальних закладів та установ освіти міста.

3.Контроль за виконанням даного  наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                                        В.Г. Кушнір

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань