КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ відділу ДАБК Чорноморської міської ради Одеської області "Про призначення відповідальної особи з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

2529F4C3-D3F1-4B1E-A46F-6F6D0E9AA82E

Номер рішення

№01-05/1-і

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Липач О.О.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

29.08.2019

09:42

Останні зміни

29.08.2019

10:00

Дата прийняття

21.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

На виконання розпорядження Чорноморського міського голови від 08.08.2019 року №271 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі», з метою реалізації положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

Наказую:

  1. Призначити Жекову Наталю Миколаївну, головного спеціаліста відділу Державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області, відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних.
  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

                                                                                  

З повагою,

Начальник відділу ДАБК                                                                О.О. Липач

Вик. Волинцев В.В. 5-00-80

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань