КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області "Про призначення відповідальної особи з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

C8B5AB40-4074-48D4-A984-731F1EFBE1DC

Номер рішення

№ 14-ОД

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Т.І. Прищепа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

29.08.2019

10:01

Останні зміни

29.08.2019

10:08

Дата прийняття

14.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою організації роботи щодо забезпечення виконання основних заходів та завдань, передбачених ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", відповідно до розпорядження Чорноморського міського голови від 08.08.2019 року № 271 "Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі",

 

Наказую:

Визначити завідуючого сектором автоматизації, обробки інформації, аналізу та моніторингу Управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області Достовалова Сергія Івановича відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі.

 

Начальник управління                                                                 Т.І. Прищепа

З наказом ознайомлений:                                                      С.І. Достовалов

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань