КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ КП "Чорноморськводоканал" Чорноморської міської ради Одеської області "Щодо призначення відповідального з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

BAAA5004-C596-4D0C-91D2-F976BAA58635

Номер рішення

№32/ОД

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Директор КП «Чорноморськводоканал»

Відповідальна особа

В.Г. Бондаренко

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

29.08.2019

14:12

Останні зміни

29.08.2019

14:27

Дата прийняття

23.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою забезпечення доступу громадян до публічної інформації, розпорядником якої є КП “Чорноморськводоканал”, відповідно до положень ст.10-1 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, постанови Кабінета Міністрів України від 21.10.2015 року №835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”, Закону України “Про інформацію” від 02.10.1992 року №2657-XII, на виконання розпорядження голови Чорноморської міської ради від 08.08.2019 року №271 щодо наборів даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних,

 

НАКАЗУЮ:

1.Надати для затвердження перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) у формі відкритих даних комунальним підприємством “Чорноморськводоканал” на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (додаток1).

2.Відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних призначити менеджера зі зв'язків з громадкістю Єлісєєву О.В.

3.Інженеру-електроннику Каюха Г.Ю. надавати технічну допомогу при виникненні складнощів у користуванні Єдиним державним порталом відкритих даних.

4.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                                                В.Г. Бондаренко

Начальник юридичного відділу                                                   Т.П. Поведик

Ознайомлені: ______________Єлісєєва О.В.

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань