КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ КП "БТІ" Чорноморської міської ради Одеської області "Про призначення відповідальної особи з питань оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

4D962B34-745C-4D0E-8852-8B02D9D266F9

Номер рішення

№ 64-ТР

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП “БТІ”

Відповідальна особа

Фомов І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

29.08.2019

14:24

Останні зміни

29.08.2019

14:27

Дата прийняття

02.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Керуючись ст. 14, 16 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постановою Кабінету міністрів України від 21.10.2015 р. № 835, Положенням про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних,

 

ПРИЗНАЧИТИ:

Купченко Оксану Миколаївну, інспектора з кадрів, відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації розпорядника інформації (КП «БТІ» ЧМР), а саме: за опрацювання, систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запиту на інформацію, надання консультацій під час оформлення запиту, а також за оприлюднення та постійне оновлення інформації на офіційному веб-сайті Чорноморської міської ради публічної інформації у формі відкритих даних.

Підстава: - розпорядження начальника КП «БТІ»  Фомова І.В.

 

Начальник КП «БТІ» ЧМР                                                               І.В. Фомов

З наказом ознайомлена:                                                       О.М. Купченко

02.08.2019 р.

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань