КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ Чорноморського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Чорноморської міської ради Одеської області "Про призначення відповідальної особи"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

6338D7EA-E561-475F-AA21-F1928B66064F

Номер рішення

№ 20

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

ЦСССДМ

Відповідальна особа

Давкніс Н.О.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

30.08.2019

09:40

Останні зміни

30.08.2019

09:44

Дата прийняття

29.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою організації роботи щодо забезпечення виконання основних заходів та завдань, передбачен7их ст. 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», відповідно до розпорядження Чорноморського міського голови від 08.08.2019 року № 271 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-сайті»,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити бухгалтера Чорноморського міського центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської області Змирлі Ірину Вікторівну відповідальною особою за організацію оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному веб-сайті відкритих даних.

 

Директор                                                                                       Н.О. Давкніс

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань