КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ КП "Чорноморськтеплоенрго" Чорноморської міської ради Одеської області "Щодо призначення відповідального з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

8365C3FB-4B33-4F54-9075-3FB901168C3E

Номер рішення

№68

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc, docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП «Чорномоськтеплоенерго»

Відповідальна особа

А.В.Паншин

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

30.08.2019

13:26

Останні зміни

30.08.2019

13:34

Дата прийняття

20.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою підготовки, організації та виконання основних заходів та завдань, передбачених ст. 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», керуючись розпорядженням Чорноморського міського голови від 08.08.2019 року №271 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі» -,

 

Н А К А З У Ю

 1. Затвердити набір даних, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних структурними підрозділами КП «ЧТЕ» згідно додатку 1.
 2. Призначити інженера по тендерним закупівлям Чернат О.А. відповідальною особою по оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних згідно додатку 1.
 3. Структурним підрозділам надавати дані для оприлюднення інженеру по тендерним закупівлям Чернат О.А. у формі та строки згідно додатку1.
 4. Інженеру по тендерним закупівлям Чернат О.А.  створити на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних обліковий запис КП «ЧТЕ». Регулярно розміщувати та оновлювати набори даних у строки визначені додатком 1.
 5. Інженеру програмісту Ахрамєєву Д.І. та інженеру електроннику Бут В. надавати допомогу при створені облікового запису, оприлюднені та завантажені наборів даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.
 6. Інженеру з тендерних закупівель Чернат О.А. щорічно, до 1 лютого, надавати відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області заповнені Картки оцінки стану оприлюднення і оновлення відкритих даних за попередній рік (додаток 2).
 7. Інспектору з кадрів ознайомити з даним наказом причетних.
 8. Вважати таким, що втратив чинність наказ «Про оприлюднення інформації з використання публічних коштів КП «ЧТЕ» від 20.12.2016 року №118.
 9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                                                                          Паншин А.В.

Виконавець:

Заступник директора з економіки                                                                 Лаврова О.А.

ПОГОДЖЕНО: Юрисконсульт                                                                        Сєдова В.Ю.

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань