КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ КП "МУЖКГ" Чорноморської міської ради Одеської області "Щодо призначення відповідального з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

60F5A7EE-A4CD-4E54-B406-CC9F90F554E4

Номер рішення

№239

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП "МУЖКГ"

Відповідальна особа

Миза С.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

02.09.2019

14:05

Останні зміни

02.09.2019

15:19

Дата прийняття

28.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою забезпечення доступу громадян до публічної інформації, розпорядником якої є КП «МУЖКГ», відповідно до положень ст.10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року №835 «Про затвердження положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», Закону України «Про інформацію» від 02.10.1992 року №2657-XII, на виконання розпорядження голови Чорноморської міської ради від 08.08.2019 року №271 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на єдиному державному веб-порталі»,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних призначити начальника юридичного відділу Вовкович О.В.

2.У разі відсутності Вовкович О.В. (відпустка, лікарняний та ін.) призначити відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних провідного юрисконсульта Марцин Катерину Миколаївну.

3. Скасувати наказ №9 від 23.01.2017 « Про призначена відповідальної особи по роботі з запитами на публічну інформацію».

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник КП «МУЖКГ»                                                                  С.В. Миза

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань