КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів школи № 1 Чорноморської міської ради Одеської області "Про призначення відповідальної особи з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

36EF3CA1-8A23-4321-B73C-F9944C7DC19E

Номер рішення

№ 105 од

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ освіти

Відповідальна особа

Кушнір В.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

18.09.2019

11:52

Останні зміни

18.09.2019

11:57

Дата прийняття

04.09.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою підготовки, організації та виконання основних заходів та завдань, передбачених ст. 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у сфері відкритих даних», на підставі розпорядження Чорноморського міського голови від 08.08.2019 року № 271 «Про набори даних, які підлягають оприлюднень і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі

 

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних заступника директора з НМЕР Майорського В.В.

2. Затвердити посадові обов’язки відповідальної особи з питань доступу до публічної інформації а оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних (додаток 1).

3. Контроль  за  виконанням  даного  наказу  залишаю  за  собою.

 

Директор школи                                                                            О.П. Петлюк

 

 

Додаток № 1 до наказу

по Чорноморській  ЗОШ № 1

від «____» вересня 2019 р.

 

 

ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ

відповідальної особи Чорноморської загальноосвітої школі І-ІІІ ступенів № 1

Чорноморської міської ради Одеської області

з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації

на Єдиному державному порталі відкритих даних

 

 1. Збирає, систематизує, накопичує та зберігає в електронній формі документи або їх копії, що містять публічну інформацію, яка знаходиться у Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Чорноморської міської ради Одеської області, крім інформації з обмеженим доступом.
 2. Здійснює реєстрацію та веде облік запитів на інформацію, що надійшли в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації», Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Чорноморської міської ради Одеської області.
 3. Надає консультації запитувачам інформації під час оформлення запитів на інформацію.
 4. Забезпечує своєчасне опрацювання запитів на інформацію та надання відповідей на такі запити в порядку та в строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».
 5. Здійснює аналіз та систематизацію запитів на інформацію за галузевою та іншими ознаками.
 6. Забезпечує контроль щодо задоволення запитів на інформацію.
 7. Забезпечує надання роз’яснень запитувачам інформації щодо порядку оскарження рішень, дій чи бездіяльності Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів               № 1 Чорноморської міської ради Одеської області стосовно: відмови в задоволенні запиту на інформацію, відстрочки задоволення запиту на інформацію, ненадання відповіді на запит на інформацію, надання недостовірної або неповної інформації, несвоєчасного надання інформації, невиконання Чорноморською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 1 Чорноморської міської ради Одеської області обов’язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а також інших рішень, дій чи бездіяльності Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Чорноморської міської ради Одеської області, що порушили законні права та інтереси запитувачів інформації.
 8. Забезпечує направлення запиту на інформацію належному розпоряднику відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 9. Забезпечує своєчасне передання відповідальній особі відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних, наборів даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню) по Чорноморській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 Чорноморської міської ради Одеської області. 
 10. В установленому порядку розробляє проекти локальних актів з метою виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 11. Виконує інші функції відповідно чинного законодавства.

 

Заступник директора з НМЕР                                              В.В. Майорський

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань