КАРТКА ДОКУМЕНТА

Наказ відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області "Про призначення відповідальної особи з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних"

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

79EB4CED-FF54-48C4-AF02-E0F9041867CB

Номер рішення

№ 363а-к/тр

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ освіти

Відповідальна особа

Кушнір В.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Освіта ,  Законодавство .

Перше оприлюднення

10.10.2019

10:09

Останні зміни

10.10.2019

10:12

Дата прийняття

30.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою підготовки, організації та виконання основних заходів та завдань, передбачених ст. 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження міського голови від 08.08.2019 №271 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі»,

 

НАКАЗУЮ:

1. Призначити Вороненко Наталію Володимирівну, головного спеціаліста з кадрових питань відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації, оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних, систематизацію, аналіз і контроль щодо задоволення запиту на інформацію та надання консультацій під час оформлення запиту.

2.  Керівникам структурних підрозділів відділу освіти і закладів освіти:

2.1.Керівникам закладів освіти протягом 20 робочих днів затвердити внутрішній розпорядчий документ щодо відкритих даних, визначити відповідальних осіб із питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних.

2.2. Забезпечувати опрацювання, облік та оперативне надання у визначений Законом України від 13.01.2011 № 2939-VI«Про доступ до публічної інформації» строк достовірної, точної та повної інформації за запитами на публічну інформацію, що надходять від фізичних, юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи;

2.3. Забезпечити облік, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію (відповідно до ст. 9 Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI«Про доступ до публічної інформації»);

2.4. Вживати заходів щодо унеможливлення несанкціонованого доступу інших осіб до наявної інформації про особу.

3. Відповідальним за публічну інформацію:

3.1. Щоквартально оновлювати набори даних на Єдиному державному порталі відкритих даних;

3.2. Сформувати папки з нормативно-правовими актами, що є публічною інформацією в межах компетенції відділу освіти Чорноморської міської ради;

3.3. Затвердити перелік відомостей, які надаватимуться відповідно до Закону України "Про доступ  до публічної інформації" (додається).

3.4. Своєчасно надавати реєстр документів, що містять ознаки публічної інформації;

3.5. Забезпечувати ретельний розгляд і опрацювання інформаційних запитів у визначені законом терміни.

3.6. До 20 числа щомісяця надавати відділу освіти (Вороненко Н.В.) на паперовому та електронному носіях відомості про відображену і задокументовану будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформацію, що була отримана або створена в процесі виконання своїх обов’язків у відповідному підрозділі чи закладі освіти, як пропозиції для формування загального переліку документів, які містять публічну інформацію, у тому числі публічну інформацію з обмеженим доступом.

4. У межах компетенції структурним підрозділам відділу освіти, закладам освіти своєчасно готувати та надавати відділу освіти до 20 числа місяця інформацію для оприлюднення, оновлення матеріалів щодо діяльності відділу освіти та освітньої галузі міста і здійснювати оперативний контроль за актуальністю інформації, що розміщується на офіційному веб-сайті Чорноморської міської ради.

5. Головному спеціалісту відділу освіти Вороненко Н.В.:

5.1. Створити власні облікові записи на Єдиному державному порталі відкритих даних та регулярно оприлюднювати набори даних у формі відкритих даних згідно з Переліком наборів даних, зазначених у додатку 1 цього наказу.

5.2.Забезпечувати систематичне й оперативне оприлюднення та оновлення публічної інформації про діяльність відділу освіти, навчальних закладів та установ на веб-сайті Чорноморської міської ради.

5.3.Щорічно, до 01 лютого, надавати відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області заповнені Картки оцінки стану оприлюднення і оновлення відкритих даних за попередній рік (додаток 2) для перевірки та перенаправлення до Державного агентства з питань електронного урядування.

5.4.Своєчасно надавати інформацію для оприлюднення та оновлення на Єдиному державному порталі відкритих даних до відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.

5.5.Щоквартально оновлювати набори даних на Єдиному державному порталі відкритих даних.

5.6. Довести наказ до відома керівників структурних підрозділів відділу освіти, керівників закладів освіти щодо забезпечення доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні відділу освіти.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                                                В.Г. Кушнір

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань