КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чорноморської міської ради

Тип документу

Інші документи

Ідентифікаційний номер

CA005CFF-BEFF-4EBA-A974-DC103D5972E3

Номер рішення

19-к/аг

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ освіти

Відповідальна особа

Кушнір В.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Освіта ,  Конкурси .

Перше оприлюднення

07.11.2018

11:26

Останні зміни

07.11.2018

11:31

Дата прийняття

29.10.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03.10.2018р. №1051 «Про затвердження положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру», пункту 45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 12 липня 2017 року №545 (зі змінами), керуючись п.7 ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннямЧорноморської міської ради від 30.08.2018р. №349-VII «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чорноморської міської ради Одеської області»,

 

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальноїустанови «Інклюзивно-ресурсний центр» Чорноморської міської ради Одеської області.

2. Головному спеціалісту з кадрових питань Вороненко Н.В.:

2.1. Оприлюднити оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті відділу освіти Чорноморської міської ради;

2.2. Забезпечити прийом документів від претендентів на зайняття вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення про оголошення конкурсу.

3. Затвердити склад конкурсної комісії Чорноморської міської ради Одеської областіщодо проведення конкурсу на посаду директора комунальноїустанови «Інклюзивно-ресурсний центр» Чорноморської міської ради, що додається.

4. Затвердитипорядок проведення конкурсу на зайняття посадидиректора комунальноїустанови «Інклюзивно-ресурсний центр» Чорноморської міської ради Одеської області, що додається.

5. Контроль за виконаннямнаказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                        В.Г. Кушнір

ЗАТВЕРДЖЕНО

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань